ХОТЕЛ ТИНО 4****

Е нов модерен и атрактивен хотел, конструиран и дизајниран во нов стил со цел да се задоволат сите современи бизнис стандарди и желби на нашите гости, вистински дом далеку од Вашиот дом.

Дојдете и уживајте во убавината на Охридското Езеро и во врвната комоција и услуга што ве очекува во нашиот хотел. Ќе се потрудиме да ви останеме засекогаш во убавите спомени.

  

 

 

ХОТЕЛ БЕЛВЕДЕРЕ 4****

Сместен во боровата шума во населбата Св. Стефан, на 4км од Охрид и 100 метри од езерското крајбрежје, Хотел Белведере е бренд што нуди широк спектар на услуги и комфорт, уживајќи во прекрасните погледи на Охридското езеро

Осумдесет и деветте соби на хотел Белведере, поделени во стандард, студио и апартмани се пространи и елегантни, вкусно декорирани со топли, богати бои и атрактивен модерен мебел, кои ке обезбедат максимално уживање за време на Вашиотпрестој.

Собите се опремени со:

Купатило со тушкабина

Фензакоса

Климауред

ЛЦД телевизор

Кабелска ТВ

Работнамаса

Минибар

Дигитален сеф (вонекоиодсобите)

Интернет конекција

Тераса

 

 

ХОТЕЛ ЧИНГО 3***

Е ново изграден, модерен и атрактивен градски хотел,лоциран во центарот на Охрид. Располага со 32 двокреветни соби, 2 еднокреветни, 4 Delux и 2 Extra Delux апартмани. Сите апартмани се опремени со кабелска тв, клима уред, мини бар,сеф, дирекна телефонска линија,интернет конекција, додека во Extra Delux апартманите има и DVD и џакузи.

  

Find Us on

facebook twitter rss

ribbon
WRONG_WOEID WRONG_WOEID
top