Контакт


Туристичка Агенција КОМПАС ТРАВЕЛ-OХРИД   
                                                              DMC       DESTINATION MANAGMENT COMPANY

Ул.карпош Војвода 25

+38978210071

+18622856345

6000 Охрид, Македонија

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Филипоски Горан – Генерален  менаџер    Сопственик

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Филипоска Ана – менаџер

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Работно време

Понeделник - Петок  08.00- 17.00  часот

Сабота 09.00-14.00

Недела Затворено

 

 

Find Us on

facebook twitter rss

ribbon
WRONG_WOEID WRONG_WOEID
top